אודות

נעים להכיר!

שמי אתי ברנפלד-לוי ואני מעצבת גרפית עם התמחות בדיגיטל ובונה נכסים דיגיטליים על פלטפורמת וורדפרס. 

לתחום השיווק הדיגיטלי הגעתי לאחר שנים בהן פעלתי בעולמות הכלכלה והמשפט. לאחר שהבנתי שתחומי הכתיבה השיווקית והעיצוב לדיגיטל מעניינים ומסקרנים אותי החלטתי להתעמק בהם ובסופו של דבר הקמתי את ActiveSite.

לימוד ומחקר מקיף של תחום השיווק הדיגיטלי הובילו אותי למסקנה שדפי נחיתה ואתרי אינטרנט הם נכסים דיגיטליים משמעותיים וחשובים במערך השיווקי של כל עסק ובכך בחרתי להתמחות.

לאחר שסקרתי את האפשרויות השונות בתחום, בחרתי בפלטפורמת וורדפרס כבסיס לבניית הנכסים הדיגיטליים ללקוחות. למערכת זו יתרונות רבים וביניהם הבעלות והעצמאות שהיא מקנה לבעלי הנכס, לעומת פלטפורמות אחרות. 

עם הזמן הרחבתי את הפעילות לתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים, שגם הם משמשים נכס דיגיטלי לכל דבר ועניין ובעצם הופכים להיות "הפנים של העסק" במפגש הראשון עם הלקוח הפוטנציאלי. 

אני מאמינה שגם בעולם דיגיטלי רווי תחרות, כל עסק יכול להעביר את המסר הייחודי שלו ולהגיע ללקוחות המתאימים עבורו, באמצעות נכסים דיגיטליים שיוצרים נוכחות שיווקית נכונה ואפקטיבית. 

איך עושים את זה? באמצעות אפיון מקצועי, פיתוח בכלים החדשניים ביותר ונראות עיצובית שמעבירה את התחושה הנכונה כבר במבט הראשון.

איתכם בדרך ללקוחות המדויקים, אתי