אודות

נעים להכיר!

שמי אתי ברנפלד-לוי ואני מעצבת גרפית עם התמחות בעיצוב ובניית נכסים דיגיטליים, ובכלל זה בניית אתרים לעסקים, על פלטפורמת וורדפרס. 

לתחום השיווק הדיגיטלי הגעתי לאחר שנים בהן פעלתי בעולמות הכלכלה והמשפט. לאחר שהבנתי שתחום השיווק הדיגיטלי מעניין ומסקרן אותי החלטתי להתעמק בו ובסופו של דבר הקמתי את ActiveSite.

לימוד ומחקר מקיף של תחום השיווק הדיגיטלי הובילו אותי למסקנה שבניית אתר לעסק או דף נחיתה יוצרת נכס דיגיטלי משמעותי וחשוב במערך השיווקי של העסק ובכך בחרתי להתמחות.

לאחר שסקרתי את האפשרויות השונות בתחום, בחרתי בפלטפורמת וורדפרס כבסיס לבניית אתרים לעסקים וכן לבניית דפי נחיתה. למערכת זו יתרונות רבים וביניהם הבעלות והעצמאות שהיא מקנה לבעלי הנכס, לעומת פלטפורמות אחרות. 

עם הזמן הרחבתי את הפעילות לתחום של כרטיסי ביקור דיגיטליים, שגם הם משמשים נכס דיגיטלי לכל דבר ועניין ובעצם הופכים להיות "הפנים של העסק" במפגש הראשוני עם הלקוח הפוטנציאלי. 

אני מאמינה שגם בעולם דיגיטלי רווי תחרות, כל עסק יכול להעביר את המסר הייחודי שלו ולהגיע ללקוחות המתאימים עבורו, באמצעות נכסים דיגיטליים שיוצרים נוכחות שיווקית נכונה ואפקטיבית. 

איך עושים את זה? באמצעות אפיון מדויק, בנייה בכלים החדשניים ביותר ונראות עיצובית שמעבירה את התחושה הנכונה כבר במבט הראשון.

איתכם בדרך ללקוחות המדויקים, אתי